Sklep rolniczy

Sklep Rolniczo – Techniczny GRENE powstał z myślą o zaspokojeniu popytu w zakresie części i akcesoriów do maszyn i urządzeń rolniczych oraz narzędzi i wyposażenia technicznego niezbędnego w każdym gospodarstwie rolnym.

Sklep funkcjonuje od kwietnia 2013 roku w ramach sieci franczyzowej GRENE – KRAMP. To połączenie zapewnia praktycznie nieograniczony dostęp do wszystkich części zamiennych i urządzeń, jakie występują lub mogą wystąpić w każdym przedsiębiorstwie rolnym funkcjonującym na obszarze południowo-wschodniej wielkopolskich i województw ościennych.

Sklep zapewnia dostęp do wszystkich produkowanych obecnie w kraju i na świecie traktorów i maszyn rolniczych, jak również dla tych wyprodukowanych wcześniej z długa historią eksploatacji.

Bardzo mocną strona naszego sklepu jest kadra profesjonalistów, z doskonałym przygotowaniem zawodowym, przy tym pasjonatów, zawsze gotowa do udzielenia merytorycznej porady technicznej, wspólnego rozwiązania problemów, jakie mogą się pojawić w eksploatacji maszyn i urządzeń.

Serdecznie zapraszamy – u nas nie ma słowa „NIEMOŻLIWE”!

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty takimi jak:

Zapraszamy na stronę internetowa sklepu poprzez klikniecie w poniższy link:

http://części-rolnicze.kalisz.pl/

grene