Krótko o Naszej firmie

S.U.G. GAZ SERWIS

GAZ SERWIS  Sp. z o.o.  jest kwalifikowanym dostawcą usług między innymi w zakresie projektowania i wykonawstwa sieci i instalacji gazowych. Firma powstała  w ramach restrukturyzacji z PGNiG S.A. – Oddział Zakład Gazowniczy w Kaliszu i  prowadzi swoją działalność od maja 2000 roku głównie na terenie Południowej Wielkopolski . Od początku działalności, Firmie SUG „Gaz-Serwis”  powierzono kompleksową eksploatację stacji gazowych I  i II st.  oraz kontrolę sieci gazowych. W 2001 roku utworzono grupę wykonawczą i od tego czasu firma świadczy  usługi w zakresie budowy sieci, przyłączy gazowych i instalacji gazowych, a od roku 2008 produkuje stacje redukcyjno – pomiarowe ś/c.

Wykwalifikowana kadra:

Wszyscy nasi pracownicy od inżyniera do montera posiadającą właściwe przygotowanie zawodowe i wszystkie niezbędne uprawnienia, w tym do robót specjalistycznych na czynnych sieciach gazowych, co gwarantuje wysoki poziom i jakości wykonywanych usług. Duży nacisk kładziemy na podnoszenie kwalifikacji i kształcenie świadomości zawodowej naszych pracowników, a także na wprowadzanie najnowszych technologii i rozwiązań technicznych.

Najlepszy sprzęt:

Dysponujemy niezbędnym sprzętem do prowadzenia oferowanych zadań – sprzętem renomowanych firm europejskich. Aby sprostać coraz to wyższym wymaganiom naszych Klientów nieustannie podnosimy jakość naszych usług. Inwestujemy nie tylko w pracowników, ale również w urządzenia specjalistyczne, pozyskując skutecznie na ten cel środki z Unii Europejskiej.

Wysoka jakość:

Ponieważ Klient jest dla nas najważniejszy, staramy się udoskonalić wszystkie procesy, czego dowodem jest obecnie funkcjonujący Zintegrowany System Zarządzania Jakością zgodny z normami:PN-EN ISO9001:2001, PN-EN ISO 14001:2005, PN-N-18001:2004. Spełniamy również wymagania jakościowe w spawalnictwie zgodne z normą PN-EN ISO 3834-2:2007.

Nasze wyróżnienia:

certyfikat-1certyfikat-2
 

Bezpieczeństwo:

Pracując przy gazie ziemnym szczególną uwagę poświęcamy bezpieczeństwu ludzi. Naszym celem jest, aby każda osoba wykonująca prace czuła się bezpiecznie, a po jej wykonaniu zadowolona wracała do domu. Poprzez nasze działania kreujemy swoistą kulturę organizacyjną tak, aby bezpieczna praca stała się czymś naturalnym, głęboko ugruntowanym w świadomości pracowników. Dlatego też wdrożyliśmy System Zarządzania BHP ISO 18001..

Ochrona środowiska:

Promujemy czyste środowisko dla Ciebie i następnych pokoleń. Staramy się minimalizować negatywne oddziaływanie na  środowisko. Potwierdzeniem tych słów niech będzie wdrożony w 2006 roku System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.